Стаття 115. Зони особливого режиму використання земель
1. Зони особливого режиму використання земель створюються навколо військових об'єктів Збройних Сил України та інших військових формувань, утворених відповідно до законодавства України, для забезпечення функціонування цих об'єктів, збереження озброєння, військової техніки та іншого військового майна, охорони державного кордону України, а також захисту населення, господарських об'єктів і довкілля від впливу аварійних ситуацій, стихійних лих і пожеж, що можуть виникнути на цих об'єктах.
2. Уздовж державного кордону України встановлюється прикордонна смуга, у межах якої діє особливий режим використання земель.
3. Розмір та правовий режим прикордонної смуги встановлюються відповідно до закону.
Ст 115 ЗКУ зі змінами 2021 рік (Земельний кодекс України, ЗК України) №2768-III від 25.10.2001, редакція від 27.05.2021
Iнші статті
- Стаття 126-1. Поновлення договору оренди землі, договору про встановлення земельного сервітуту, договорів про надання права користування земельною ділянкою для сільськогосподарських потреб або для забудови
- Стаття 23. Пріоритетність земель сільськогосподарського призначення
- Стаття 149. Порядок вилучення земельних ділянок із постійного користування
- Стаття 24. Земельні ділянки державних і комунальних сільськогосподарських підприємств, установ та організацій
- Стаття 67. Землі транспорту
- Стаття 109. Використання дерев, які стоять на межі земельних ділянок
- Стаття 168. Охорона ґрунтів
- Стаття 6. Повноваження Верховної Ради України в галузі земельних відносин
- Стаття 127. Продаж земельних ділянок державної чи комунальної власності або прав на них
- Стаття 119. Набуття права на земельну ділянку за давністю користування (набувальна давність)