Стаття 55. Відшкодування шкоди
1. Особи, яким заподіяно шкоду внаслідок порушення законодавства про захист економічної конкуренції, можуть звернутися до господарського суду із заявою про її відшкодування.
2. Шкода, заподіяна порушеннями законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченими пунктами 1, 2, 5, 10, 12, 18, 19 статті 50 цього Закону , відшкодовується особою, що вчинила порушення, у подвійному розмірі завданої шкоди.
Ст 55 ЗУ Про захист економічної конкуренції зі змінами 2021 рік №2210-III від 11.01.2001, редакція від 13.02.2020
Iнші статті
- Стаття 45. Сприяння проведенню розгляду справи про порушення законодавства про захист економічної конкуренції
- Стаття 7. Узгоджені дії малих або середніх підприємців
- Стаття 25. Підстави надання дозволу на концентрацію суб’єктів господарювання
- Стаття 39. Особи, які беруть участь у справі
- Стаття 3. Законодавство про захист економічної конкуренції
- Стаття 51. Види відповідальності
- Стаття 14. Висновки щодо кваліфікації дій
- Стаття 12. Монопольне (домінуюче) становище суб’єкта господарювання
- Стаття 42. Строк давності притягнення до відповідальності за порушення законодавства про захист економічної конкуренції
- Стаття 40. Права і обов’язки осіб, які беруть участь у справі
- Стаття 59. Підстави для зміни, скасування чи визнання недійсними рішень органів Антимонопольного комітету України
- Стаття 36. Підстави для початку розгляду справи
- Стаття 44. Вилучення доказів, накладення арешту
- Стаття 60. Оскарження рішень органів Антимонопольного комітету України
- Стаття 32. Підстави закриття розгляду справи про узгоджені дії, концентрацію суб’єктів господарювання