Стаття 27. Компенсація внесених суб’єктами господарювання інвестицій у стратегічні об’єкти портової інфраструктури
1. Компенсація інвестицій, внесених суб’єктами господарювання у стратегічні об’єкти портової інфраструктури, що є об’єктами державної власності, здійснюється на підставі відповідних договорів, що укладаються адміністрацією морських портів України та інвесторами в порядку та на умовах, визначених Кабінетом Міністрів України.
2. Інвестування у стратегічні об’єкти портової інфраструктури може передбачати ремонт, модернізацію, реконструкцію або будівництво таких об’єктів.
3. Джерелами компенсації інвестицій у стратегічні об’єкти портової інфраструктури можуть бути портові збори, що справляються адміністрацією морських портів України, та інші джерела, не заборонені законодавством.
Ст 27 ЗУ Про морські порти України зі змінами 2021 рік №4709-VI від 17.05.2012, редакція від 13.02.2020
Iнші статті
- Стаття 3. Законодавство про морські порти
- Стаття 12. Організація роботи в морському порту під час виникнення надзвичайних ситуацій техногенного чи природного характеру
- Стаття 5. Будівництво, відкриття та закриття морських портів
- Стаття 15. Адміністрація морських портів України
- Стаття 8. Межі морського порту
- Стаття 6. Реєстр морських портів України
- Стаття 20. Обов’язки суб’єктів господарювання, що провадять господарську діяльність у морському порту
- Стаття 21. Тарифи на послуги, що надаються у морському порту
- Стаття 23. Правовий режим майна в морському порту
- Стаття 24. Правовий режим земель морського порту
- Стаття 18. Особливості провадження господарської діяльності у морському порту
- Стаття 1. Визначення термінів
- Стаття 4. Принципи організації функціонування та розвитку морських портів
- Стаття 26. Приватне інвестування в об’єкти портової інфраструктури на основі окремих договорів
- Стаття 7. Планування розвитку морських портів