Стаття 27. Порядок припинення діяльності арбітражного керуючого
1. За наявності підстав, визначених статтею 26 цього Кодексу , державний орган з питань банкрутства приймає рішення про позбавлення права на здійснення діяльності арбітражного керуючого та вносить до Єдиного реєстру арбітражних керуючих України запис про припинення діяльності арбітражного керуючого.
2. Державний орган з питань банкрутства зобов’язаний не пізніше трьох днів з дня прийняття рішення повідомити арбітражного керуючого про припинення його діяльності.
3. Діяльність арбітражного керуючого припиняється з дня внесення до Єдиного реєстру арбітражних керуючих України запису про припинення його діяльності.
4. Рішення державного органу з питань банкрутства про позбавлення права на здійснення діяльності арбітражного керуючого може бути оскаржено арбітражним керуючим до суду. Оскарження рішення не зупиняє його дію.
Ст 27 Кодексу України з процедур банкрутства зі змінами 2021 рік №2597-VIII від 18.10.2018, редакція від 23.04.2021
Iнші статті
- Стаття 106. Судова допомога, що може бути надана після визнання іноземної процедури банкрутства
- Стаття 127. Наслідки затвердження плану реструктуризації боргів боржника
- Стаття 63. Продаж майна банкрута
- Стаття 20. Контроль за діяльністю арбітражних керуючих
- Стаття 2. Законодавство, що регулює провадження у справах про банкрутство