Стаття 340. Обов'язок надати забезпечення
На прохання рятівника особа, відповідальна за виплату рятувальної винагороди, зобов'язана надати забезпечення вимоги, включаючи відсотки і судові або арбітражні витрати рятівника.
Власник врятованого судна повинен використати всі можливості для гарантії того, щоб власники вантажу до того часу, як його буде видано, надали достатнє забезпечення вимоги до них, включаючи відсотки і судові або арбітражні витрати рятівника.
Без згоди рятівника врятоване судно та інше майно не може бути переміщено з порту або місця, куди це майно спершу доставлено після закінчення рятувальних операцій, до того часу, поки не буде надано належного забезпечення вимоги рятівника до відповідного судна чи майна.
Ст 340 КТМУ зі змінами 2021 рік (Кодекс торговельного мореплавства України, КТМ України) №176/95-ВР від 23.05.1995, редакція від 16.10.2020
Iнші статті
- Стаття 306. Забруднення внаслідок наміру або недбалості потерпілого
- Стаття 176. Підстави звільнення перевізника від відповідальності за втрату, нестачу і пошкодження вантажу
- Стаття 263. Запобігання або зменшення збитків
- Стаття 103. Залишення морським лоцманом судна
- Стаття 338. Спеціальна компенсація
- Стаття 300. Зіткнення з вини всіх суден, що зіткнулися
- Стаття 179. Розмір відповідальності перевізника за втрату, недостачу і пошкодження вантажу
- Стаття 234. Буксирування між портами України
- Стаття 57. Обов'язки судновласника
- Стаття 32. Національна належність судна. Право плавання під Державним прапором України