Стаття 580. Особливості тримання під вартою
1. Рішення компетентного органу іноземної держави про взяття особи під варту або призначення їй покарання у виді позбавлення волі є підставою для тримання осіб під вартою на території України, які:
1) транзитно перевозяться територією України;
2) тимчасово видані в Україну.
2. Період тримання особи під вартою на території України на підставі рішення компетентного органу іноземної держави під час тимчасової видачі не зараховується такій особі у строк відбування покарання, призначеного за вироком суду України.
Ст 580 КПК України зі змінами 2021 рік (Кримінальний процесуальний кодекс України, КПКУ) №4651-VI від 13.04.2012, редакція від 16.06.2021
Iнші статті
- Стаття 533. Наслідки набрання законної сили судовим рішенням
- Стаття 219. Строки досудового розслідування
- Стаття 543. Законодавство, що регулює міжнародне співробітництво під час кримінального провадження
- Стаття 231. Протокол пред’явлення для впізнання
- Стаття 304. Строк подання скарги на рішення, дії чи бездіяльність слідчого, дізнавача чи прокурора, її повернення або відмова відкриття провадження
- Стаття 24. Забезпечення права на оскарження процесуальних рішень, дій чи бездіяльності
- Стаття 245. Отримання зразків для експертизи
- Стаття 30. Здійснення правосуддя судом
- Стаття 428. Відкриття касаційного провадження
- Стаття 297-2. Клопотання слідчого, прокурора про здійснення спеціального досудового розслідування
- Стаття 21. Доступ до правосуддя та обов’язковість судових рішень
- Стаття 49. Залучення захисника слідчим, прокурором, слідчим суддею чи судом для здійснення захисту за призначенням
- Стаття 421. Недопустимість погіршення правового становища обвинуваченого
- Стаття 340. Відмова від підтримання державного обвинувачення
- Стаття 74. Судовий розпорядник