Стаття 330. Мирова угода в процесі виконання
1. Мирова угода, укладена між сторонами, або заява про відмову стягувача від примусового виконання в процесі виконання рішення подається в письмовій формі державному або приватному виконавцеві, який не пізніше триденного строку передає її для затвердження до суду, який видав виконавчий документ.
2. Питання затвердження мирової угоди у процесі виконання рішення, задоволення заяви про відмову стягувача від примусового виконання рішення вирішується судом протягом десяти днів з дня надходження до суду відповідної заяви, про що постановляється ухвала.
3. Суд має право відмовити у затвердженні мирової угоди у процесі виконання рішення з підстав, визначених статтею 192 цього Кодексу , а у задоволенні заяви про відмову від примусового виконання рішення - з підстав, визначених статтею 191 цього Кодексу .
Ст 330 ГПК України зі змінами 2021 рік (Господарський процесуальний кодекс України, ГПКУ) №1798-XII від 06.11.1991, редакція від 26.05.2021
Iнші статті
- Стаття 271. Порядок розгляду апеляційної скарги на ухвалу суду першої інстанції
- Стаття 112. Розгляд заяви про забезпечення доказів
- Стаття 360. Форма і зміст заяви про відновлення втраченого судового провадження
- Стаття 52. Процесуальне правонаступництво
- Стаття 34. Порядок вирішення питань при колегіальному розгляді справи
- Стаття 206. Видалення свідків із зали судового засідання
- Стаття 9. Відкритість інформації щодо справи
- Стаття 292. Залишення касаційної скарги без руху, повернення касаційної скарги
- Стаття 53. Участь у судовому процесі органів та осіб, яким законом надано право звертатися до суду в інтересах інших осіб
- Стаття 189. Припинення врегулювання спору за участю судді
- Стаття 266. Доповнення, зміна або відкликання апеляційної скарги або відмова від неї
- Стаття 174. Залишення позовної заяви без руху, повернення позовної заяви
- Стаття 168. Пояснення третьої особи щодо позову або відзиву
- Стаття 137. Заходи забезпечення позову
- Стаття 219. Вихід суду для ухвалення рішення